2021

MERAM OFİS

Meram'da modern ve son derece stil sahibi bir ofis tasarladık. İş yaşamını hayatın merkezinde şık bir şekilde konumlandırdık.

Detaylar
Aşağı Kaydır
2020

Can Vadi

Güvenli, konforlu ve huzurlu bir yaşam Can Vadi Konutları'nda sizi bekliyor. Çağdaş mimariye sahip olan projemiz kente güzellik katıyor.

Detaylar
2017

Can Yaka

Meram’ın en seçkin bölgelerinden birinde yükselen Can Yaka Konutları, şehrin merkezini konforlu yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Detaylar
2014

Can Riva

Ailelerin zamanını huzurla geçireceği, çocukların güvenle oyun oynadığı Can Riva konutlarını 7'den 70'e herkesi mutlu edecek şekilde tasarladık.

Detaylar
2014

Can Tuva

Yeni nesil yaşam alanlarını geleneksel komşuluk kültürümüzle buluşturan Can Tuva konutları şehrin merkezinde hayata değer katıyor.

Detaylar
2015

Can Liva

Mimarisiyle kentin havasını değiştiren Can Liva konutları, konforuyla da ailelere huzurlu ve mutlu bir yaşam sunuyor.

Detaylar
2012

Can Nova

Hayatın içinde konumlandırdığımız, modern, şık ve güvenli Can Nova konutlarının sakinleri huzurlu, mutlu ve keyifli.

Detaylar
2013

Can Konak

Ferah zamanlar yaşamak isteyen aileler için ferah konutlar tasarladık. Can Konak çatısı altında mutluluk ve huzur bir arada.

Detaylar

Kurulduğumuz günden bugüne belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ilerleyerek, her projede daha ileriye gitmek için projelerimizi sürekli geliştirip fark yaratarak İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

İletişime Geç